Jauna sadarbība par apgaismojuma torņu piegādi

Esam sākuši sadarbību ar gaismas torņu speciālistiem no kompānijas Trime Itālijā,
kā galvenajiem piegādātājiem Ziemeļvalsu un Latvijas tirgos.

Šī sadarbība dod iespēju mūsu klientiem piedāvāt plašāku gaismas torņu klāstu. Kā standarta komplektācija ir izmantoti kvalitatīvi LED gaismekļi, gaismas sensors, astro taimeris un ir iespēja grozīt torni. Jauno sēriju var izmantot daudzās sfērās dažādām vajadzībām.

JAUNUMS! Gaismas torņi ar patentētu masta avārijas bremzēšanas sistēmu masta iekšpusē

X-Chain modelis ir pirmais gaismas tornis tirgū, ar patentētu masta avārijas bremzēšanas sistēmu, kura nostrādā visās masta pozīcijās, gan izbīdot, gan iebīdot to. Ja 6mm trose pārtrūkst, avārijas bremzēšanas sistēma novērsīs patvaļīgu masta iebīdīšanos (patenta reģ.Nr. 102017000044431). Papildus jāpiemin, ka masts ir izstrādāts lai izturētu vēja ātrumu līdz 110 km/h. Mastam ir cilpas un speciālas kabatas pacelšanai ar krānu vai autoiekrāvēju.

‘’Satema joprojām vēlas būt uzticams apgaismojuma torņu piegādātājs, un cer uz labu sadarbību ar novatorisku un kvalitatīvu ražotāju. X-Chain 7m torņi ar 4x150W augstas kvalitātes LED gaismekļiem ir jau piegādāti Zviedrijas un Somijas tirgiem. Rezerves daļas, iepriekštirgotajiem gaismekļiem ar spuldzēm ir pieejamas no mūsu noliktavas un turpināsim tās piedāvāt arī turpmāk’’ apstiprina kompānijas Satema AS, pārdošanas vadītājs Pērs Arne Nīlsens.

Pieslēdzamo iekārtu klāsts:
Liels klāsts ar pie elektrotīkla pieslēdzamām iekārtām, nodrošina kompaktus izmērus, ērtu transportu un tā ekonomiju.
Daudzveidīgi modeļi atbilst visaugstākajām prasībām dažādos pielietojuma veidos

Ar dzinēju darbināmo iekārtu klāsts:
Mūsu inženieri zina, ka tirgū ir nepieciešami izturīgi, ilgmūžīgi  un droši gaismas torņi. Ar dzinēju darbināmie gaismas torņi,  jau sākotnēji ir veidoti pēc šādiem kritērijiem: šis ir labākais risinājums jūsu vajadzībām. Papildus tam, mēs pielietojam tehnoloģiju, kas ir uzticama un ļauj maksimāli ekonomēt degvielu

Ar akumulatoru darbināmo iekārtu klāsts:
Ar akumulatoru darbināmie gaismas torņi ļauj lietot iekārtu vietās, kur nav ārējais enerģijas avots.
Iekārtā ir integrēts akumulators un uzlādes komplekts.

Hibrīdiekārtu klāsts:
Dīzeļdzinēja un uzlādējamo akumulatoru kombinātā sistēma, nodrošina labāku degvielas ekonomiju,
samazina oglekļa emisiju un ļauj strādāt naktī pat apdzīvotās vietās!