DVA 08

DVA_nyhetforsideLV

Dubultsienu alumīnija korpusi

Nodrošiniet jūsu vērtīgo instrumentu drošību!

Mūsdienu tehnoloģijas ir jutīgas gan pret mitrumu, gan temperatūras izmaiņām. Tas nozīmē, ka mūsu tehnisko risinājumu nozīme pieaug, kad aprīkojumam tiek piemērotas augstas ekspluatācijas drošības prasības. Satema ir daudzu gadu praktiska pieredze dažāda veida skapju ražošanā. Arī šo dubulto alumīnija skapju, kas piemēroti ekspluatācijai dažādos vides apstākļos, koncepcijas izstrādē ir ieguldīta gan mūsu pieredze, gan ievērojami finansiālie līdzekļi.

Ja tehniku nepieciešams izmantot sarežģītos vides apstākļos, ir jāspēj piemēroties nepārtraukti mainīgām prasībām, lai nodrošinātu nemainīgu darbības vidi — mūsu ražotie skapji spēs atbilst šīm prasībām.

 • Drošs pret koroziju
  Skapji ir izgatavoti no sālsūdens izturīga alumīnija sakausējuma5052/5754. Sakausējums apvieno lielu izturību un korozijizturību. Tas ir piemērots izmantošanai vidē, kur tas regulāri nonāk saskarē ar sālsūdeni. Šie skapji parasti tiek izmantoti rūpniecībā un kuģu būvē, kā arī vidēs, kur izmantotajam aprīkojumam ir jāatbilst augstām prasībām. Skapju ārpuse ir pārklāta ar poliesteru ar pulvera pārklājumu.
 • Nerada kondensātu
  Dubultās sienas un griesti nodrošina dabisku gaisa cirkulāciju starp iekšējo un ārējo korpusu, tādējādi novēršot kondensāta veidošanos.
 • Augsta aizsardzības klases kategorija
  Korpusi atbilst IP65 klasei un pēc pieprasījuma var tikt uzlaboti, lai atbilstu IP66 klasei.
 • Viegls
  Alumīnijam ir neliela īpatnējā masa (AL = 2,7, tērauds = 8), kas padara skapjus vieglus. Lai gan produkts ir viegls, tā īpašais dizains padara to ļoti izturīgu pret: lietu, sniegu, ledu, ceļu kaisīšanai izmantoto sāli un vandālismu.
 • Izdevīgas cenas un īss piegādes laiks
  Pārdomātais dizains, laba ražošanas organizācija un zinoši darbinieki nodrošina izdevīgas cenas un īsu piegādes laiku.
 • Dizains
  Liels uzsvars ir likts uz mūsdienīgu un neitrālu dizainu, padarot šos skapjus piemērotus izmantošanai dažādās vidēs.

Šeit jūs varat lejupielādēt datu lapa

BildeforsidebrosjyreDVA