SATEMA – profesionāla elektroapgāde

Kopš dibināšanas 1963. gadā, kompānija Satema ir attīstījusies un kļuvusi par nozīmīgu būvniecības un celtniecības nozares piegādātājuzņēmumu Skandināvijas valstīs, izstrādājot un ražojot paši savas pārvietojamās elektrosadales iekārtas. Tā rezultātā mēs spējam piedāvāt klienta vēlmēm pielāgotus risinājumus. Mēs piegādājam un ražojam: PĀRVIETOJAMĀS ELEKTROSADALES IEKĀRTAS, ĢENERATORAGREGĀTUS, ELEKTROSADALES KORPUSUS un INSTALĀCIJU SISTĒMAS.

Galvenais birojs ar vadību, tirdzniecību, marketingu un centrālo noliktavu atrodas Oslo, Norvēģijā, bet ražošana tiek veikta SATEMA MOELV AS, kas atrodas aptuveni 2 stundu brauciena attālumā uz ziemeļiem no Oslo. SATEMA grupā ietilpst arī SATEMA AB Zviedrijā (pārvietojamo elektrosadaļu iekārtu tirdzniecība) un SKAARET AS Strangē, Hedmarkas apgabalā (elektrosadales skapju komplektēšana). SIA SATEMA BALTIC Latvijā (elektrosadales iekārtas) tika dibināta 2006. gadā un nodarbojas ar pārvietojamo elektrosadales iekārtu ražošanu un mehānisko izstrādājumu tirdzniecību.

Par SIA SATEMA BALTIC

SIA SATEMA BALTIC ir Satema AS (Norvēģija) filiāle Latvijā. Pašreiz mēs nodarbinām 15 augsti kvalificētus darbiniekus.

Mūsu piedāvāto produktu klāstā ietilpst būvobjektu elektrosadales iekārtas, mobilie transformatori, alumīnija elektrosadales korpusi, rozešu bloki un citas pārvietojamās elektroietaises. Mēs piedāvājam arī novatoriskus un videi draudzīgus Trime prožektoru mastus. Esam uzticams pārvietojamo elektrosadales iekārtu piegādātājs!

Sazinieties ar mums, lai veiktu savu nākamo projektu.

Kompānija Satema atbilst ISO 9001 kvalitātes standarta prasībām un ir reģistrēts TransQ, Sellihca un Startbank. Esam Norvēģijas Elektroenerģijas padomes asociācijas biedri kopš 1999. gada.

KONTAKTINFORMĀCIJA

SIA SATEMA BALTIC Latvijā

Tālrunis:+371-65048616
Mob. tālrunis: +371-29251728
E-pasts: aigars.germanis@satema.lv

Norvēģija

SATEMA AS – tirdzniecības, tirgvedības un vadības galvenais birojs
Sadales skapju nodaļas tālrunis: +47 22 57 93 00
E-pasts: satema@satema.no
www.satema.no

SATEMA MOELV AS – ražošanas vieta
Tālrunis: +47 62 33 44 30
E-pasts: satema@satema.no

Zviedrijā

SATEMA AB Tālrunis: +46 (0)371-31310
E-pasts: mats@satema.se / info@satema.se
www.satema.se